+48 502 081 193 booking@tufitours.pl

Licencjonowany przewodnik Gdańsk, Gdynia i Sopot

Zwiedzanie z przewodnikiem najciekawszych zakątków Trójmiasta: Stocznia Gdańska, Westerplatte, ul. Długa, historyczny port na Motławie i wiele, wiele więcej!

Nazywam się Filip Ząbek i jestem przewodnikiem turystycznym od 18 roku życia. Oprowadzam z pasją i nieustannie się rozwijam, aby podnosić poziom swoich usług. Sprawdź, czy spełniam Twoje wymagania.

Obiekty z pocztówek, opowiedziane z przewodnicką pasją

1-3h

Droga Królewska w Gdańsku

Spacer najważniejszymi ulicami Głównego Miasta Gdańska, szlakiem orszaków królewskich. Zwiedzimy ulice: Długą, Długi Targ, Długie Pobrzeże, Mariacką, Piwną i wejdziemy do Bazyliki Mariackiej.
Poznamy dawnych Gdańszczan, zobaczymy gdzie w Gdańsku nocowali królowie. Nie zabraknie słynnego Żurawia, Fontanny Neptuna czy Dworu Artusa.
Najbardziej popularna trasa zwiedzania!

 

Gdańsk, ul. Długa i ul. Długi Targ

Piesza z przewodnikiem

Bez ograniczeń wiekowych

1-3h

Westerplatte

Przejdziemy po najbardziej znanym polu bitewnym Kampanii Wrześniowej.

Zagłębimy się w genezę Wojskowej Składnicy Tranzytowej, dowiemy się dlaczego obrona tego miejsca była tak ważna i omówimy historię dzień po dniu tej 7-dniowej bitwy.

Zobaczymy m.in. dawne wartownie, koszary, fundamenty willi oficerskiej i charakterystyczny Pomnik Obrońców Wybrzeża.

 

Gdańsk, Półwysep Westerplatte

Piesza z przewodnikiem

Bez ograniczeń wiekowych

3-5 h

Gdańsk – Główne i Stare Miasto

Zobacz wszystkie miejsca i zabytki, z których słyną te najstarsze części miasta. Od najstarszego w Gdańsku kościoła z 1185 roku aż do powstania Solidarności w 1980 – na tym spacerze zobaczymy m.in. Pocztę Polską, Fontannę Neptuna, Dwór Artusa, słynny Żuraw, Plac Poległych Stoczniowców czy Wielki Młyn.

To po prostu kompleksowe i pełne zwiedzanie Śródmieścia Gdańska z licencjonowanym przewodnikiem – polecam dla wszystkich, którzy chcą więcej.

Gdańsk, Stare i Główne Miasto

Pieszo lub rowerem, z przewodnikiem

Bez ograniczeń wiekowych

 Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną!

16/04/2024

Zadzwoń!